Więcej zszywek z tablicy

Don't cry !

Heh XD jejciu ^_^
Jak sądzicie
...
...
Nawet brak odpowiedzi jest ...
:-(
EKS feat. Amicus Dei - Nic ...
Smutne ale prawdziwe :(
moje motto ♡
niestety :(
...
...
prawda :)
:))
nie zawsze..
...
:-)
zgadzam się w 10000 %
"Gdyby każdy uratował ...
jhyf
hehe
...więc może czyściec?
.....;c
Właśnie :)
ehh, :C
Tak, to są pocieszenia przy...
poziomkaxd

poziomkaxd

Dodane 10.03 o 17:31
Obserwuj
warto :)

warto :)

Polubili: zasxc
Zgłoś naruszenie

Milica

nie zaserduszkowałabym gdyby nie opis ;>

2  |  23.02 o 20:54  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: