wesole schody ;-)
Polubili:
bozen_ka
kasia01101
Tanda1301
optymistka_
anikah
zakrecona007
2012
max3910
wozniakuba
lolakarola199
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madziol_P
oooo..świetny pomysł! Już szukam szablonu albo naklejek w tej formie ;) Dzięki ;)*
BeataAna
Jak nie myszki to może krasnoludki :P
madziol_P
heh..dobry pomysł...tylko ja się brzydzę małej myszki :(
czarnobyl
he he fajne ;)
BeataAna
Świetne,szkoda,że nie mam w domu schodów :P
anuna22
super:)