wesole schody ;-)
Polubili:
zakrecona007
optymistka_
lolakarola199
kasia01101
2012
bozen_ka
charlie992
anikah
wozniakuba
Tanda1301
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madziol_P
oooo..świetny pomysł! Już szukam szablonu albo naklejek w tej formie ;) Dzięki ;)*
BeataAna
Jak nie myszki to może krasnoludki :P
madziol_P
heh..dobry pomysł...tylko ja się brzydzę małej myszki :(
czarnobyl
he he fajne ;)
BeataAna
Świetne,szkoda,że nie mam w domu schodów :P
anuna22
super:)