wesole schody ;-)
Polubili:
zakrecona007
lolakarola199
wozniakuba
charlie992
2012
anikah
kasia01101
max3910
bozen_ka
optymistka_
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























madziol_P
oooo..świetny pomysł! Już szukam szablonu albo naklejek w tej formie ;) Dzięki ;)*
BeataAna
Jak nie myszki to może krasnoludki :P
madziol_P
heh..dobry pomysł...tylko ja się brzydzę małej myszki :(
czarnobyl
he he fajne ;)
BeataAna
Świetne,szkoda,że nie mam w domu schodów :P
anuna22
super:)