właśnie :))
Polubili:
Kindzia155
cookiee
Czarnulka26
PaatkaS
SiaSie
martyna92
mmeg
malinowaaa
mariolciac1993
sylwia221
oraz 7 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























guana
tak,tak kiedyś szłam przez miasto i miałam uśmiech na ustach, po czym jakiś starszy gościu powiedział do mnie hamskim tonem: "no i co się tak cieszysz?" i poszedł xd
aldiis
^^ "reszta świata się śmieje a ja nie wiem dlaczego XD"