wspomnienie..
Polubili:
Cafee
Hellas26
Madzieka
CherryJaxa
szalona_sercem22
pou
k2jpdl
usia0202
Dooorotka
WhiteLily
oraz 4 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























S_days
Piękne zdjęcie.. Każdy powinnien się przy nim zatrzymać i docenić jego urok.
Natkakrolewna
Cudowna fotografia! Niesamowity klimat.
HopeX
To zdjęcie powinno znaleźć się na głównej jest po prostu cudowne
Hellas26
Piękne stare foto i jaka radość...