wyglada pysznie : )
Polubili:
kattarrynnka
MagdalenaGut
agusieczek
Tori4444
martuxoxo
ollczii
fela008
alexxx2222
polka2708
Ciecwierz
oraz 45 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























katk5341
chyba tylko ser i szynka w kosteczki pokrojona;p
carli5
Co jest w srodku?
Trzymamtoster
nie ma za co : )
Lola123456789
Mniam :)
Trzymamtoster
moze byc francuskie bo najłatwiej kupic gotowe :D
gaba2363
jakie to ciasto?