wyglada pysznie : )
Polubili:
alexxx2222
kasza1830
wera15526
agusieczek
xxxxxxttag
Tori4444
ewa2529
fasola11_1997
boskabibi
dino89
oraz 45 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























katk5341
chyba tylko ser i szynka w kosteczki pokrojona;p
carli5
Co jest w srodku?
Trzymamtoster
nie ma za co : )
Lola123456789
Mniam :)
Trzymamtoster
moze byc francuskie bo najłatwiej kupic gotowe :D
gaba2363
jakie to ciasto?