XD.
Polubili:
slezak_24
_slowiczek_
Aleksa15
daily_sunset55
domimisiak03
SweetCat
CrazyGirl1
OlaW14
dorotka18
cutty
oraz 2 innych użytkowników
krn78
To idiota, ten z esemesów... Najdroższe wino wcale nie musi być najlepszym. Nigdy nie podałbym wytrawnego do deserów, to taki najgłupszy przykład :)
konto-usunięte
hahahahah ;D
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.