Więcej zszywek z tablicy
nic, ludzi po prostu spotykaja rozne rzeczy, jednych wiecej a innych mniej. A jak ma sie nascie lat to w ogole wszystko odczuwa sie bardziej
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Użytkownicy także przypinają:
2
0
1
6
5
4
16
Witaj na Zszywacz.pl! Załóż konto i zyskaj.
Dooorotka
nic, ludzi po prostu spotykaja rozne rzeczy, jednych wiecej a innych mniej. A jak ma sie nascie lat to w ogole wszystko odczuwa sie bardziej