z kokardką
Polubili:
WiolaWitczak
gocha3012
Patsonik
szysunia
karolina13117
andzia_22
Misza
werkeen
jaulinka
PaulinaK
oraz 10 innych użytkowników
misiaaaaa
mam taką jak ta pierwsza, tyle, że czerwona i naprawdę jest meeeega <3 świetnie się prezentuje w rzeczywistości :)
kamila2255
obie spódnice są cudne <3
Sysska
<3
moni67
cuda chcę takie ! ;D
ksenia92
druga mistrzowska !!! zakochałam się :P
serducho1
kokardka moja ulubiona
bosak
posiadam podobna tą drugą tylko, że różową ;) poszperajcie w House może jeszcze coś znajdziecie ;)
ListenYourHeart
bardzo mi się podobają:)
nunnies
J' adore ♥ śliczne :)
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.