z kokardką
Polubili:
WiolaWitczak
Patysa12345
Never_Regret
karolina13117
PaulinaK
werkeen
Misza
gocha3012
jaulinka
kingusia_u10
oraz 10 innych użytkowników
misiaaaaa
mam taką jak ta pierwsza, tyle, że czerwona i naprawdę jest meeeega <3 świetnie się prezentuje w rzeczywistości :)
kamila2255
obie spódnice są cudne <3
Sysska
<3
moni67
cuda chcę takie ! ;D
ksenia92
druga mistrzowska !!! zakochałam się :P
serducho1
kokardka moja ulubiona
bosak
posiadam podobna tą drugą tylko, że różową ;) poszperajcie w House może jeszcze coś znajdziecie ;)
ListenYourHeart
bardzo mi się podobają:)
nunnies
J' adore ♥ śliczne :)
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.