z kokardką
Polubili:
Misza
kingusia_u10
PaulinaK
Pati1306
WiolaWitczak
iiggaa1234
AnnaStroczyska
werkeen
szysunia
gocha3012
oraz 10 innych użytkowników
misiaaaaa
mam taką jak ta pierwsza, tyle, że czerwona i naprawdę jest meeeega <3 świetnie się prezentuje w rzeczywistości :)
kamila2255
obie spódnice są cudne <3
Sysska
<3
moni67
cuda chcę takie ! ;D
ksenia92
druga mistrzowska !!! zakochałam się :P
serducho1
kokardka moja ulubiona
bosak
posiadam podobna tą drugą tylko, że różową ;) poszperajcie w House może jeszcze coś znajdziecie ;)
ListenYourHeart
bardzo mi się podobają:)
nunnies
J' adore ♥ śliczne :)
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.