Za każdym razem :D
Polubili:
MsVanessa
patrycja_150
_hugmeplease_
lamorozec
black_sweety_soul
tola130
cimcirimci
nasek
Klaaudzix
lidka5515
oraz 32 innych użytkowników
white_fedora
Lubię czytać te "napisy" po czesku. Przynajmniej śmiesznie jest, hah.
sweetandkiss14
czasem lubie tez poczytac np o szamponie do wloaow czy maseczkach do twarzy jak dzialaja itd z tylu jest to zawsze fajnie rozpisane
sweetandkiss14
a ja myslalam ze tylko ja tak robie
lamorozec
jakbym widziała siebie...... XD
Klaaudzix
Hahaha niedługo to jak wierszyki będziemy recytować skład odswierzaczy do toalet XD
hotaru87
to ja :))
tola130
cos w tym jest
Zaurka
dlatego trzymam w toalecie gazety
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.



























Zaloguj się, aby dodać komentarz.