Zakochałam się <33
Polubili:
Patrysja1999
shadowdreams
AlwaysClassy
MonikaDyba
marti12998
beecky
groszkowy_lemur
aneta428
zuza706
high5noelle
oraz 73 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Kazalagupagu
kupilam i wcale tek nie wyglada ... -.-
smart91
mam taki do sprzedania ! :) i taniutko allegro.pl/kardigan-bezowy-sweter-batwings-japan-style-modny-i3920657214.html
mania6
mam identyczny i go uwielbiam <3
misia50975
cudowny <3
unexplainlove
świetny sweter<3