żałuję...
Polubili:
SZOTONXD
Yumikooo
karola_147
maaniieek
Aga_21
magpy
NotThin98
achudziakowa400
alsia313
ad2901
oraz 61 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Natalia2806
ja tez żałuję...
ajam
nie żałuj, kochana. nie cofniemy czasu. ważne, aby teraz budować piękną przyszłość. niektóre etapy chyba trzeba po prostu oddzielić grubą kreską... choć to trudne, wiem.
Dooorotka
" nigdy nie żałuj że nie zrobiłeś czegoś w danej chwili, nie zrobiłeś, bo nie mogłeś" czy jakoś tak to było ;)
Domi222
też żałuję :'(