Zapach cudowny ^^
Polubili:
Aiwenli
Kikakii
martita92
Martynamaya
Kasiunia_3452
MysteryPeople
lilou657
Marcysiaaaaa
teska193
wera609
oraz 256 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























gloomxsun
podoba mi się :>
tamaram
Ja robiłam, zapach jest w całym domu, szkoda tylko, że szybko usychają i tracą wygląd (u mnie przetrwały Wigilię w bardzo dobrym stanie, drugiego dnia świąt wyglądały już słabo).
Lena_96
AngelOfDark robiłaś takie świeczki? :)
Aiko123445
pomysłowe napewno zrpbię ;)