Zapach cudowny ^^
Polubili:
RabarbarXD
ivuska
MissKlaudiaaa
upfulgyal
k0ch4n4
katabo
Lena_96
gusia1982
Relith
rudisa0
oraz 256 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























gloomxsun
podoba mi się :>
tamaram
Ja robiłam, zapach jest w całym domu, szkoda tylko, że szybko usychają i tracą wygląd (u mnie przetrwały Wigilię w bardzo dobrym stanie, drugiego dnia świąt wyglądały już słabo).
Lena_96
AngelOfDark robiłaś takie świeczki? :)
Aiko123445
pomysłowe napewno zrpbię ;)