Zapach cudowny ^^
Polubili:
sercehanny
pnaprezent
Relith
MaRussia
shegirl17
wikmik21
dasz_rade
Martynaa26
Dzastynka
rewelacyjnie
oraz 256 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























gloomxsun
podoba mi się :>
tamaram
Ja robiłam, zapach jest w całym domu, szkoda tylko, że szybko usychają i tracą wygląd (u mnie przetrwały Wigilię w bardzo dobrym stanie, drugiego dnia świąt wyglądały już słabo).
Lena_96
AngelOfDark robiłaś takie świeczki? :)
Aiko123445
pomysłowe napewno zrpbię ;)