zaplatamy bransoletkę
Polubili:
Ulub1a
Martita1987
kissoflove16
naito
Klaudynaaaaa
a_neladgam
Klaudynqaa
monisia26312
Klaudia964
novi86
oraz 6 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



























Ewelina202
Hahaha :D
Polutek
Nie ogarniam ;DD
Ewelina202
Liwciaax3 najlepiej z jakiejś skóry ;) ale mulina też przejdzie :D
Liwciaax3
z czego to się robi?
kasia6085
bardzo łatwe i fajnie wychodzi z pozycji 2 na 3 bardzo łatwo przejść zaplatacie trzeci sznurek pod pierwszym później drugi na czwarty i tak do kńca
monelle
Tak samo można zrobić fajnego warkocza :)
martusia9177
hehehe teraz jak tu przejść z pozycji 2 na 3 ;D
aletoniewazne
haha, probuje i nie umiem tego zrobic :D
Nana1707
Super, przyda się :D