Zaproszenie
Polubili:
wioletta345
iewka
ylena
ceadr
monik6
antosia22xd
annka
klaudiiiiia
zyrafa_rafa
yska07
oraz 38 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























skowronka92
każdemu podoba się co innego :) moi goście byli zachwyceni zaproszeniami twierdzili ze pasuja do naszych zwariowanych charakterów
rubiferrer
widziałam takie i bardzo mi się nie podoba, zupełnie nie eleganckie i nie przystoi na ślub...
skowronka92
:)
karotka12
ja też dostałam takie i muszę przyznać że zaskoczyło mnie i rozbawiło. :)
skowronka92
zastanawiałam się nad takim zaproszeniem dla siebie :)
ilo22naaa
super :)
edytka103
właśnie dostałam takie zaproszenie tydzień temu ;D
laura200
świetne, szokujące wręcz:)
OLAXD
fajneee !!! ;D