zaręczynowy2
Polubili:
moniczura
wronaa
kamyczka
patusisi
Nandini
Sanluc16
Wikaaa1818
nini
olaciaa
Niepozorna
oraz 15 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























angel465
jest przepiękny
24justyna
och:D
minkaaa92
Jak dla mnie za bardzo "królewski" :D jeden paseczek z cyrkoniami by wystarczyl :)