zaręczynowy2
Polubili:
JoannaGala
nini
diamond1990
kamyczka
patusisi
kasia121111
Wikaaa1818
moniczura
lusiaaa14
xolaa99x
oraz 15 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























angel465
jest przepiękny
24justyna
och:D
minkaaa92
Jak dla mnie za bardzo "królewski" :D jeden paseczek z cyrkoniami by wystarczyl :)