Zawsze...
Polubili:
stasiu1234
OMM
rozmarzona_czasami
kiniaaaaaaaaaaaa
Vatalia
DarknessSoul
Czekolad
Death_note
_inspiration_
zunela
oraz 1 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























AbsolutelyMolly
Dlatego ja zawsze mówię by adoptować nie kupować. Wszystkie moje zwierzęta są ze schroniska.
krn78
A ja wtedy zrobiłem coś w tym stylu... psiak kocha mnie do dziś.