zgadza się :P
Polubili:
Soloeldeporte
paulaaaSelenator
AnIa13165
pou
TrzyMetryNadNiebemKi
Palinaa
xanesa
jdchgsnfuxjd
Mixie1234
lemos
oraz 17 innych użytkowników
lennyk
z prawie wszystkim się zgadzam, ale kolorowe końcowki sa akurat fajne
lemos
Szkoda, że to tylko szklana rzeczywistość. A nie realne życie.
lemos
Takich dziewczyn to ze świecą szukać. Ja bym tutaj dodał kilka kwestii od siebie. Ale samo to co jest jest wystarczające. Najważniejsze jest to by być sobą i nie patrzeć (naśladować) na innych.
ewelciaxd
Każdy ma mózg, ale nie każdy go używa ;)
zajoonc
I jeszcze napisz, że grasz w gry to już wogóle będziesz najbardziej wyjątkowa na świecie :D
Użytkownicy także przypinają:
2
1
0
[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.