Zgadzacie się?
;)
Polubili:
Natalsia24827
dominika1110
Kasia667
liwciaa96
innadziwna
doominika97
_Youki_
fairynoxx
andruszka
polka2708
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Kasia667
Taak mój ukochany tez mi tak rok temu powiedział, widziałam go tydzień temu szedł za rękę ze swoją nową dziewczyną...
AlisonLOVE12
Niby słodkie, ale brzmi jakby wciskał taki kit każdej dziewczynie.
SkinnyCassie
To brzmi tak.... sztucznie.
mandarynka16
porzygałabym sie gdyby chłopak mi z takim tekstem wyjechał.
MISIO778
^.-
vivixi1
:)