Zgadzacie się?
;)
Polubili:
doominika97
Mariola123316
andruszka
eternity01
innadziwna
fisiek158
polka2708
anulka1996
hranolka
liwciaa96
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Kasia667
Taak mój ukochany tez mi tak rok temu powiedział, widziałam go tydzień temu szedł za rękę ze swoją nową dziewczyną...
AlisonLOVE12
Niby słodkie, ale brzmi jakby wciskał taki kit każdej dziewczynie.
SkinnyCassie
To brzmi tak.... sztucznie.
mandarynka16
porzygałabym sie gdyby chłopak mi z takim tekstem wyjechał.
MISIO778
^.-
vivixi1
:)