Zgadzacie się?
;)
Polubili:
dominika1110
Natalsia24827
oleczaka7
Kasia667
natalcia5556
eternity01
Mariola123316
doominika97
_Youki_
Tsunami
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Kasia667
Taak mój ukochany tez mi tak rok temu powiedział, widziałam go tydzień temu szedł za rękę ze swoją nową dziewczyną...
AlisonLOVE12
Niby słodkie, ale brzmi jakby wciskał taki kit każdej dziewczynie.
SkinnyCassie
To brzmi tak.... sztucznie.
mandarynka16
porzygałabym sie gdyby chłopak mi z takim tekstem wyjechał.
MISIO778
^.-
vivixi1
:)