Zgadzacie się?
;)
Polubili:
andruszka
sandrajestem
fairynoxx
doominika97
eternity01
Tsunami
Natalsia24827
polka2708
oleczaka7
dominika1110
oraz 11 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:




























Kasia667
Taak mój ukochany tez mi tak rok temu powiedział, widziałam go tydzień temu szedł za rękę ze swoją nową dziewczyną...
AlisonLOVE12
Niby słodkie, ale brzmi jakby wciskał taki kit każdej dziewczynie.
SkinnyCassie
To brzmi tak.... sztucznie.
mandarynka16
porzygałabym sie gdyby chłopak mi z takim tekstem wyjechał.
MISIO778
^.-
vivixi1
:)