zmiana na + :)
Polubili:
zuzia113
wmoichbarwach
patrycja1321
Myszaczek3691014
Marzenia2604
stylzfotografii
olgas
brbr3
Użytkownicy także przypinają:




























czarnamamba13
Sama mam troszkę zniszczone włoski , więc zdjęcie przykuło moją uwagę , ale wydaje mi się że też efekt taki ponieważ ma wyprostowane włosy
13Kejtiiii86
DUZO LEPIEJ ZDROWO I GESTO!
Gusiia
ja właśnie czekam aż mi trochę jeszcze urosną i wtedy pójdę podciąć :) ale fakt włoski od razu wyglądają lepiej :)
magdabialystok1361
teraz wyglądają na zdrowsze