fob
na Zszywacz.plPolecamy
2
2
1
...
Inferno Uwielbiam gorsety. Kolor tego mi się bardzo nie podoba. Jest taki... nijaki. Zbyt bieliźniany. Al...
Fobmroweczka JA właśnie gorsety bieliźniane lubię najbardziej - bo za bieliznę je uznaję ;)


