mma
na Zszywacz.plPolecamy
127
19
26
Moja toaletka <3 Brakuje tylko ładnego krzes...
Quennbezkorony Świetne lustro ;) A toaletka też śliczna , w innym stylu bo każdy przeważnie ma białą ;)
czeko0 na allegro jest masa ładnych, pikowanych puf. na pewno bys znalazła cos stylowego
Anyskaa mam białą toetke z Ikei i kocham ją
5
1
2
Zdjęcie osoby z ambicjami do których nie będzie...
konto-usunięte Też bym to robiła, ale boli mnie lewa ręka :(








