tra

na Zszywacz.pl
Obserwuj tag tra

Polecamy

mimi370

mimi370

Obserwują 14

kllaudia458

kllaudia458

Obserwują 417

Dorota_PL

Dorota_PL

Kraków

Obserwują 202

mamutpro

mamutpro

Jawiszowice

Obserwują 1

3

0

Ja w nowych oksach :). Myślałam, że będzie trag...

milibarcamili
milibarcamili hihi nie poznałam Cię:) okularniaca się nie mogę do końca nazwać ponieważ zakładam okulary tylko ...
Hellas26
Hellas26 Tobie pasują, ja tylko do czytania, obecnie widzę jest moda na duże okulary, jest ok.
Dooorotka
Dooorotka Ja od 4 lat nosze non stop soczewki, ale ostatnio zrobiłam nowe i teraz często w nich chodzę:)