arty
na Zszywacz.plPolecamy
6
4
7
Hair !! Kto ma takie ?
IssFit Chyba ja, tylko dłuższe i nie wiem czy tak ładnie wyglądają.
michalinkacz Ja takie miałam, ale obcięłam :p
AgaMiki1996 Mi się bardziej lokują ;)



