base
na Zszywacz.plPolecamy
5
3
1
fajny strój :)
JustBeFit199007 mam taki na sprzedaz:D
ATka022 jaki rozmiar?
JustBeFit199007 L ale to taki wiekszy M, majtki na M napewno
1
2
1
base
my holiday
kasiakoniakowska Zapraszam:
kasiakoniakowska http://kasiakoniakowska.blogspot.com/2014/08/roslinnosc-na-corfu.html
3
2
6
Essense , którz by nie znał tej marki kosmetykó...
ewa0706 Również bardzo polecam, ja akurat nie mam cery tłustej tylko normalną i także się sprawdza, korzy...
Mona121314 uzywam podkladu essense . najlepszy podklad jaki dotad mialam. :)












