bed
na Zszywacz.plPolecamy
186
56
60
Polecam! Jak będziecie w rossmanie to zainwestu...
edycia90 z tej serii jest jeszcze super zwykła do spłukiwania, szamponu nie polecam
boombelek ja uzywam oleju z orzeszkow ziemnych,jest rowniez swietny a mozna go kupic za 10 zl
Muffelig Ona jest bez spłukiwania :o lecę po nią!
0
2
0
bed
Zapraszam na mojego świeżego bloga ;) mam nadzi...
konto-usunięte http://anastasians1.blogspot.com/ zapraszam do mnie :)
olawinternetach zapraszam rowniez do siebie www.olawinternetach.blogspot.com





