bed
na Zszywacz.pl0
2
1
Polecam wam samym ustalać sobie, co i ile będzi...
Inferno Może się mylę, ale czy przez tydzień codzienne ćwiczenie tej samej partii ciała nie jest złe? Wyd...
Polecamy
16
5
5
poćwiczone ? Czy dopiero będziecie zaczynać ? :)
konto-usunięte ja juz po treningu:)
kakabum97 aż mi głupio, że leże i pachne;x ale zdrowie najważniejsze, zaczynam jak tylko będe mogła :)
XxxkarolinaxxX Zumba zaliczona :)










