before
na Zszywacz.plPolecamy
54
28
57
Before i after - co myślicie o takiej diametral...
iwoptaszek ładna buzia to i każda fryzura pasuje :-)
zbjanowice ładnemu we wszystkim ładnie..
10
5
4
Before i after - co myślicie o jej przemianie?
dorotc nikt mi nie wmówi że szata i make-up nie zdobi kobiety.
konto-usunięte dorotc oczywiście masz racje ale wszystko trzeba stosowac z umiarem :) Metamorfoza bardzo udana....
paula690 polecam zrobienie grzywki
1
1
1
before$after
Mariola123 Jak dwie inne osoby. To mnie przekonało, że warto popracować aby osiągnąć tak piękny efekt








