ddd
na Zszywacz.plPolecamy
1
3
3
też takie chcę a wy?;DDD
alexandrapat Która godzina?Wpół do serduszka ;)
alexandrapat Która godzina?Dziesięć po serduszku;) Fajne!Podobaja mi sie:)
kredka125 zegarek firmy asos:)






