double
na Zszywacz.plPolecamy
29
1
9
A na pocieszenie uśmiechnięty Kubiak :** ❤❤❤❤
Penchev kochani nasi! muszą w Berlinie walczyć! :'(
10
2
4
double
oj bd jutro ;3
givenchy ja się zastanawiam czy moje serce to wytrzyma :P
NightHunter trzeba wstać o 3 :D





