double
na Zszywacz.pl5
2
0
Polska - USA 0:3 Gratulacje
justynkamaj1990 nasi mogli wygrać, za dużo punktów oddawali popełniając błędy, niestety, ale ja kciuki trzymałam:)
madzia190893 najbardziej szkoda półfinału z Francją :(
Polecamy






