draw
na Zszywacz.plPolecamy
11
10
0
Szczere uwagi mile widziane... :D
Gaba27 Moim zdaniem powinien być cień za postaciami, będą bardziej trójwymiarowe i wyraźniejsze.
Gutek__2003 Myślałam nad tłem, ale się nie zdecydowałam... :D Dzięki WIELKIE za uwagę na pewno wezmę ją do si...







