draw
na Zszywacz.plPolecamy
16
6
0
Moja Harley <3 co sądzicie?
Paulina1101 jakich kredek użyłaś? super rysunek ;3
werooniaa Pozdrawiam ludzi z fb, którzy oskarżają mnie o plagiat ~ZuziaK
22
3
6
kula
maupka1946 niesamowite *.*
fable Escher, niesamowity grafik.
lagoona66106 Ponoć jak się narysuje dobrze kulę, np. jak tutaj, to można sobie poradzić ze wszystkim;)
10
2
0
Mój Ken Kaneki <3
misiowata96 ja nad moim się męczę i męczę, Twój wyszedł świetnie! ❤
miniusia00 dziękuje ;)








