everything
na Zszywacz.pl6
2
4
I miss :(
lllada me too :( ostatni odcinek to była mega porażka :/
dzuma zgadzam się normalnie wszyscy sa wielka szczesliwa rodzina...nie sadzilam ze serena będzie z dane...
Polecamy
13
5
8
Widok z Wieży Eiffla :)
kotkumia Ja dotarlam tylko drugiego pietra :-) bardzo wysoki i te windy mnie przerazaja :-)
zimna_jak_lod Ja byłam na szczycie :) Nie zapomniany widok <3
Natalaviolin ja to samo <3
8
3
5









