fcb
na Zszywacz.pl4
2
7
już niedługo rusza La Liga ;) nie wiem jak Wy, ...
claudiasara już jutro pierwszy mecz;)
neyssi212 VeB<333333 championes championes championes!. hahahaahah
Polecamy
4
4
2
Andrés Iniesta Luján (Fcb)
Olejszyn Messi powiedział, że jakby zamknąć Iniestę w windzie z dwoma innymi zawodnikami to i tak by ich o...
15
10
2
są tu jacyś kibice FC Barcelony?? ♡
natalika999 Milion serc jedno bicie Barcelona ponad życie ! <3
Brzydula123 Visca El Barca <3
magda223 są, są ;D Braca<3











