fire
na Zszywacz.plPolecamy
12
3
5
- Mój Przyjaciel Hachiko
chce_byc_fit piękny film!
misaczek ja tam sie jak zwykle na takich filmach popłakałam :)
PaatkaS Oglądałam go 3 razy i za każdym razem sie popłakałam. Przepiękny film <3
25
5
2
- Chłopiec w Pasiastej Piżamie
motywacja99 prawie się na nim popłakałam ;c superm film polecam...
nat00 piękny film
malyidiota płakałam
6
4
0
- Siedem Dusz
Dorson Jeden z najlepszych, które w życiu widziałam <3
n_uta Na samą myśl już mam świeczki w oczach.Genialny film <3
weronikamakosa cudowny!











