forma
na Zszywacz.plPolecamy
26
6
2
moja forma dużo mi do ideału ale dąże do tego:D
Freelance91 dla mnie ideał :-)
MaryEllen Jest super. A ideały nie istnieją! Ale wiadomo, każdy ma swój :)
jolusia05 Takie komentarze motywuja do dalszej walki
6
2
4
Prawie gotowe ... format 30x30 zapraszam na Fac...
Pandur15 wow pięknie #.# :)
nati2000222 Zazdroszczę XD
1
1
0
Forma na lato zrobiona??
karolaaa1995 niestety u mnie trochę się skomplikowalo poprzez długa chorobę ; ( ale.mysle ze źle nie jest ;) ...








