four
na Zszywacz.pl7
1
0
mój osobisty słodziak > Puki <3
Synt1990 też mam Weścika, suczkę. Najlepsze psiaki na świecie !! ;)
Polecamy
3
1
0
four
Magnolia ale ujęcie
kasiuniabe uwielbiam magnolie. Mam na balkonie w donicy i modlę się żeby się przyjęła!!!
31
5
24
Ale słodkie
KateScott ... ♥
szczwana123 >3
Alto Cześć! Twój rysunek tak mi się spodobał, że chciałabym go użyć do zrobienia okładki, do opowieści...







