four

na Zszywacz.pl
Obserwuj tag four

1

0

mój osobisty słodziak > Puki <3

Synt1990
Synt1990 też mam Weścika, suczkę. Najlepsze psiaki na świecie !! ;)

Polecamy

Kira91

Kira91

Lublin

Obserwują 6 618

FourEver

FourEver

Tarnów

Obserwują 431

2

0

Mój rysuneczek, wiem szału nie ma ;)

sysuniaaa
sysuniaaa Szału nie ma ale pomysł jest ;) Fajniej by wyglądało na czystej kartce ;)
maartusss
maartusss mnie się podoba

1

0

four

Magnolia ale ujęcie

kasiuniabe
kasiuniabe uwielbiam magnolie. Mam na balkonie w donicy i modlę się żeby się przyjęła!!!

0

3

*U*

5

24

Ale słodkie

KateScott
KateScott ... ♥
Alto
Alto Cześć! Twój rysunek tak mi się spodobał, że chciałabym go użyć do zrobienia okładki, do opowieści...