iphone
na Zszywacz.plPolecamy
6
20
0
potrzebuję waszej opinii na temat iphone'a...
angelivlog66 Ja miałam ip 5s i byłam z niego bardzo zadowolona :-). Polecam Ci go ,bo niedość ,że ma dobry apa...
konto-usunięte co ile go trzeba ladowac??






