itd
na Zszywacz.plPolecamy
82
6
30
...
leneshelley ja swoją właśnie skompletowałam, ale czeka na złożenie aż zakończy się remont w pokoju. już nie m...
klarunia123 Jedyna wada jest taka że trzeba trzymać w niej porządek :|
15
2
9
"Bóg nigdy nie mruga"
BeAble Oo dobre muszę sobie to zapamiętać, może się przydać na maturze z polaka :D






