john
na Zszywacz.pl9
2
0
Fajna książka. Bardzo śmieszna. Polemam ;)
konto-usunięte Można gdzieś przeczytać fragment?
madziam1801 Niestety, nie znam takiej strony, ale zrobiłam zdj. fragmentów, więc może się doczytać.
Polecamy
5
2
1
Która? *-*
Assarii Proponowałabym ci "19 razy Katherine" ^^
Bertusia2808 mam wszystkie ^^ (inne wydania) Czytam 19 razy Caterine, zapowiada się nieźle ^^ Zostało to i jes...
4
2
2
john
Kto wybiera się na ekranizację? <3
Axalia2806 Ja zamierzam się wybrać i nie mogę sie doczekać
madzi_ek Nie czytałam książki ale oglądałam zwiastun. Nie mogę doczekać się!!!







