luck
na Zszywacz.plPolecamy
4
7
1
Jak wam się podobają? Warto zamówić? ;)
sysuniaaa Ja bym zamówiła, b. ładne są ;) a za ile są? ;)
3
2
0
Tusz do rzęs MEGA PLUSH z maybelline :) Zakupio...
Sopromise Niestety nie miałam ;/ Ale ogólnie bardzo lubię tusze z maybelline ;D Chyba na żadnym jak dotąd s...
Misiek2438 Mam go.Bardzo dużo się go nabiera na szczoteczkę i pozostaje na rzęsach. Od 1-10 dałabym mu 5
4
2
1
Loom bands fishtail :)
konto-usunięte zgaduje że gdybym była w podstawówce to właśnie bym sie nimi jarała (:
nails10 kiedyś filofuny z żyłek teraz gumki








