marcel
na Zszywacz.plPolecamy
7
2
0
uwielbiam <3
lovefit kooooocham!! <3 i nie mogę się doczekac już czerwca :3
konto-usunięte Pierwsze dwa sezony to prawie majstersztyk: w miarę logiczne i spójne. Potem jest już tylko gorze...
27
3
0
ssuuuppeerr <3
pati_02 OMG gdzie takie można dostać???<3
Pitye W żabce widziałam
misiabelaa małe, słodkie bardzo, droższe niż batonik... wolę pozostać przy pierwotnej wersji.







