marki
na Zszywacz.plPolecamy
1
2
0
marki
Hej :) Własnie rozpoczynam przygode z lakieram...
anna178 serio? ja po 10 dniach muszę ściągać bo mam taki odrost ze nie mogę patrzeć...
ma_linka Piękny kolor! <3 Lubię te ich delikatne pastele, polecam też Pink Pudding zobaczyć. :)



