moim
na Zszywacz.pl10
2
2
Sprawdziłam ten przepis i polecam :D, szybki do...
dariaaj a nie robi sie z tego ciasto jakby "glina"?
madziuka0310 nieee ;) ciasto jest typowo naleśnikowe czyli bardzo płynne :)
Polecamy
15
3
4
paw ♥ w moim wykonaniu
PozytywniePierdolnie cudaśny ;)
Pxsia śliczny
Filrandka Niesamowite, że ludzie mają takie wspaniałe umiejętności twórcze.
3
5
0





