mostek

na Zszywacz.pl
Obserwuj tag mostek

Polecamy

kurek_ada

kurek_ada

Obserwują 227

szaszlyk21

szaszlyk21

Biała Podlaska

Obserwują 279

intimiti

intimiti

Białystok

Obserwują 11 571

5

1

Prawidłowo? Co sądzicie ?

zlossnica
zlossnica Super! Uważaj tylko żeby się nie poślizgnąć. Ja zawsze robiłam mostek boso lub na dywanie :)
Sylwiachudy1234
Sylwiachudy1234 O jak miło :) Cieszę się ze mogę być dla kogoś motywacja i dziękuję za rady :)
zdeterminowana
zdeterminowana oj ja tez bym tak chciała:)