motto
na Zszywacz.plPolecamy
29
2
5
....
krn78 ...a ponieważ niewielu z nas lubi historię, popełnimy takie same błędy po wielokroć.
nelinka Nia zawsze ma się tą drugą szansę.
17
16
4
Moje motto :)
Whatever_Whatever "Bo na Titanicu wszyscy zdrowi byli, tylko szczęścia im zabrakło"
87
3
26
To co po nas zostaje to tylko wspomnienia dobre...
Katy1023 Trzeba pamiętać, że mamy tylko jedno i powinniśmy z niego korzystać (oczywiście w bezpieczny dla ...






