napi
na Zszywacz.plPolecamy
11
6
2
Poniedziałek wieczór. Siedzę na podłodze z lapt...
karola_147 bardzo mądry tekst ... chyba muszę zacząć tak myśleć ;/
karolka692 mocne
2
3
2
Co byś napisał?
ghufir "cho na bro. "
pozytywna310 żebym nie dała się wkręcać i nie wierzyła fałszywym kumplą
VanillaIce "Nie rob tego czego nie powinnas. Nie trać czasu"
13
12
13
Zaczekaj na mnie Zgwałcona, upokorzona, zranio...
gabibibi poproszę [wyświetl email]
ryba__ poproszę [wyświetl email]
octavia_darko poproszę [wyświetl email]









