never
na Zszywacz.plPolecamy
5
4
3
Never lose :)
vanesia1 A co ma jedno do drugiego? ja mam dwa tatuaże i jestem nauczycielem akademickim.
Kwietniewska92 Boże sosnowy, co za zaściankowe myślenie, co za ciemnogród.
lusienka_18 w uk 3/4 ludzi z tatuażami i pracują i wielu z nich na wysokich stanowiskach.. w Polsce też z tym...

