ozdoby
na Zszywacz.plPolecamy
22
3
23
świeczki
babciafilipa Robiłam w zeszłym roku.....udało się!!!!!
kajagna Co to za zieleninka i czym jest przyklejona o szkła? :)
babciafilipa Ja wykorzystałam tuję.....przykleiłam do szkła klejem na goraco!!!!







