piercing
na Zszywacz.plPolecamy
7
21
1
nr. 5 :D
7
2
1
Ładny, ale ja bym sobie nie zrobiła.
ajam ja też ;) za to koszulkę z takim wzorem bym założyła :D
10
9
2
Kocham kolczyki w pępku <3
immoge98 ja wyjelam i żałuję ze go zrobilam.. juz rok po a dziurka sie nie zagoila :( miejsce jest twarde...
agulenciak ja też ;3 swoj juz mam od 2lat i poki co nie mam zamiaru sie z nim rozstawac ;D








